fbpx

Ogrody z aluminium

Ściany aluminiowe to prestiżowe rozwiązanie w ogrodach letnich i zimowych. Sztywne profile aluminiowe pozwalają na konstruowanie bardzo dużych przeszkleń, które wpisują się w nowoczesne trendy budownictwa. Nasze profile – zarówno izolowane termiczni jak i ” zimne” cechuje minimalistyczna konstrukcja, która wykorzystuje najnowsze technologie.

scianki-aluminiowe (5)
scianki-aluminiowe (7)
scianki-aluminiowe (3)
scianki-aluminiowe (8)

System Imperial (IP)

Imperial to trójkomorowy system, z którego konstruujemy zewnętrzne drzwi, okna oraz witryny. Zastosowanie 24 mm przekładki termicznej z poliamidu z dodatkiem włókna szklanego sprawia, że ścianki alu są bardzo wytrzymałe mechanicznie. Przekładka ta wyposażona jest w żyłkę uszczelniającą Coex, stanowiącą paraizolację i uszczelnienie w trakcie wypalania polakierowanych proszkowo profili. Konstrukcje typu Imperial posiadają wysoki współczynnik przenikania ciepła. Duża szerokość profili 65 mm (ościeżnice okienne i drzwiowe, słupki, skrzydła drzwiowe) i 74 mm (skrzydła okienne) przy grubości ścianki 1.7÷2.0 mm, umożliwiają wykonanie przeszkleń od dużych gabarytach Imperial zapewnia dokładna izolację termiczną i można wzbogacić go o system SunEnergy. System szkła, który jest nie tylko niezwykle energooszczędny, ale także bezpieczny dla środowiska.

System Ultraglide

System drzwi przesuwnych dedykowany do ogrodów zimowych w których chcemy uzyskać duże powierzchnie otwierane. Ten dwutorowy system posiada podwyższoną izolacyjność termiczną. Jego parametry sprzyjają tworzeniu konstrukcji o bardzo dużych gabarytach skrzydeł jezdnych. Ten system przesuwny został stworzony z myślą o klientach wymagających, którzy chcą w swoim domu stworzyć nietypowe miejsce, jakim jest ogród zimowy.

scianki-aluminiowe (4)