fbpx

Ogrody ze szklanym dachem

W naszych realizacjach dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas dachy szklane spełniły wszystkie oczekiwania. Stosując najlepsze komponenty tworzymy perfekcyjne konstrukcje. Dzięki nim przez cały rok możesz cieszyć się widokiem z nieba – niezależnie od pogody. Nasze dachy i ogrody zimowe ze szkła cechują się wysoką izolacją termiczną, która pozwala na hodowanie wewnątrz wielu rodzajów roślin. Zaprojektuj z nami jedyny w swoim rodzaju szklany ogród zimowy, w którym przez cały rok będziesz się mógł cieszyć czasem wspólnie spędzonym z rodziną i przyjaciółmi.

dachy-szklany (7)
dachy-szklany (6)
dachy-szklany (5)
dachy-szklany (10)

Całoroczne rozwiązanie

Całoroczne rozwiązanie dla domu, jakim są ogrody zimowe ze szkła, to pomysł dla nowoczesnego domu. Są w całości wykonane z bezpiecznych materiałów, które służyć będą przez lata. Konstrukcja wykonana jest z aluminium, które pokrywamy poliwęglanem komorowym. Ten materiał posiada wiele zalet. Standardowo powłoka ma 25 mm grubości. Taka cecha sprawia, że konstrukcja ma bardzo duży udźwig, przy jednoczesnym zachowaniu dużej powierzchni dla wpadającego światła. Nasze dachy szklane posiadają przy tym wysoki współczynnik przenikalność cieplnej, który wynosi U=1,50. Dzięki temu możemy w pełni cieszyć się wpadającymi promieniami słonecznymi. Konstrukcje szklanych ogrodów zimowych zostały zaprojektowane w ten sposób, aby uzyskać jak największe parametry nośne przy zachowaniu wysokiej izolacji termicznej, zapewniającej odpowiednią temperaturę w środku.

Profile aluminiowe

Duże doświadczenie przy tworzeniu ogrodów zimowych pozwala nam tworzyć konstrukcje, które są niezwykle trwałe. Wykorzystując cechy budowlane aluminium i poliwęglanu projektujemy niecodzienne miejsca, w których czas możesz spędzać przez wszystkie pory roku. W przypadku naszych ogrodów poliwęglan nie jest wypełnieniem, lecz stanowi warstwę przykrywającą aluminiowy stelaż. W ten sposób płyty dachu łączone są na krokwiach, a na całej długości poliwęglan pozostaje w jednym kawałku. Tego rodzaju zastosowanie sprawia, że ewentualne miejsca przeciekania zostają wyeliminowane. Jednocześnie zwiększa się powierzchnię światła wpadającego do wewnątrz, a izolacja termiczna na całej powierzchni dachu jest na jednym poziomie.

dachy-szklany (11)
dachy-szklany (8)

Oryginalne ogrody

Do plusów tej konstrukcji i użytych materiałów należy również powolne oddawanie ciepła.
Zewnętrzna warstwa nie zamarza w trakcie opadów śniegu, ponieważ ogrzewana jest przy pomocy komór leżących poniżej. Ta właściwość zapewnia również, że nie tworzą się na dachu tzw. czapy śniegowe. Używane przez nas do budowania dachów i ogrodów płyty poliwęglanowe mogą przybierać dowolny kształt, dzięki czemu możemy zaprojektować oryginalne konstrukcje, dostosowane do Twojego domu. Materiał ten jest lekki i łatwy w transporcie, dzięki czemu tworzenie ogrodu przebiega szybko i sprawnie. Dachy, jak i całe konstrukcje, występować mogą w różnej stylistyce i kolorach. Polecanym przez nas wyborem jest poliwęglan mleczny rozpraszający światło, które staje się słabsze o 12%, zapewniając gościom ogrodu niezwykły komfort.