fbpx

Konstrukcja ogrodów zimowych i letnich

scianki-aluminiowe (7)

Ogrody z aluminium

Aranżacja ogrodu zimowego wymaga specjalnych rozwiązań. Tworzymy ogrody i zabudowy od lat: jesteśmy w stanie sprostać najbardziej rygorystycznym wymaganiom projektowym. Znając powierzchnię, na której już wkrótce zakwitną rośliny i pojawią się wygodne leżaki, możemy przystąpić do projektowania ścian aluminiowych, które ograniczają obszar ogrodu zimowego. Ściany aluminiowe Winter-Gardens wykonywane są z materiałów najwyższej klasy, dzięki czemu odznaczają się wysokim współczynnikiem izolacji termicznej. Pracujemy na systemach trój- oraz dwukomorowych. Każdy z nich umożliwia uprawianie ulubionych roślin przez cały rok. Poznaj ściany Winter-Gardens. Wybierz nowoczesne systemy ultraglide lub imperial: przekonaj się, który będzie odpowiedni do Twojego wymarzonego ogrodu zimowego.

Więcej

Ogrody ze ścian PCV

Ścianki z tworzyw sztucznych PCV coraz częściej pojawiają się w projektach ogrodów zimowych. Dzięki nim zaaranżujesz przestrzeń, która będzie stanowiła Twój bezpieczny azyl, gdy pogoda na zewnątrz przestanie rozpieszczać. Winter-Gardens tworzy nowoczesne zabudowy ze ścianek wykonanych z tworzyw sztucznych PCV. Jeśli obawiasz się, że ściany ogrodu zimowego będą trudne do utrzymania w czystości, koniecznie zwróć uwagę na parametry ścianek z PCV. To doskonałe rozwiązanie, pozwalające na zastosowanie Pakietu SunEnergy. Wszystkie produkty z tej kategorii są bezpieczne dla dzieci i posiadają szerokie możliwości personalizacji. Poznaj ścianki do ogrodów zimowych, dostępne w ofercie Winter-Gardens.

Więcej

DSC_0045
dachy-szklany (10)

Ogrody ze szklanym dachem

Szklane sklepienia sprawiają, że ogrody zimowe zyskują niebanalny wygląd. W Winter-Gardens stawiamy na sprawdzone rozwiązania, które pozwalają naszym klientom na stworzeniu w ich domach wyjątkowego miejsca do odpoczynku. Pod szklanym dachem znajdzie się miejsce na wygodny komplet mebli ogrodowych i moc ulubionych kwiatów, które mimo ponurej aury rozkwitną za oknami. Ogrody zimowe ze szkła mają w sobie coś królewskiego, pozwalającego poczuć pełnię relaksu bez konieczności wyjeżdżania na egzotyczny urlop. Wysoki stopień termoizolacji, jakim odznaczają się dachy szklane w ogrodach tworzonych przez Viva-Gardens, pozwalają na stworzenie tropikalnego ogrodu zimowego pełnego palm i roślin, które nie rosną w naszym klimacie. Zamień taras w wyjątkowy ogród, w którym słońce świeci przez cały rok. Ogrody zimowe ze szkła pozwalają cieszyć się wolnym czasem w otoczeniu, które koi zmysły i dodaje energii.

Więcej

Ogrody z poliwęglanowym dachem

Dachy ogrodów zimowych z poliwęglanu gwarantują stały dopływ światła słonecznego dla Twoich roślin. Lekka i odporna na uszkodzenia konstrukcja pozwoli zamienić taras w tropikalny ogród. Wykorzystanie ekologicznego tworzywa do budowy dachu pozwoli na nadanie mu finezyjnej formy, zgodnej z Twoimi oczekiwaniami. Stwórz bajkowy ogród zimowy o dachu w wybranym kolorze. Wybór poliwęglanowego dachu na aluminiowej konstrukcji sprawi, że projekt zyska na niebanalności. Poliwęglan komorowy zachwyca doskonałymi parametrami technicznymi i wysokim poziomem termoizolacji. Odkryj projekty ogrodów zimowych z dachem poliwęglanowym od Winter-Gardens.pl i zamień nudny taras w całoroczną strefę relaksu dla rodziny.

Więcej

winter-gardens (8)