fbpx

Ściany z aluminium

Ściany
aluminiowe

Ściany aluminiowe to prestiżowe rozwiązanie w ogrodach letnich i zimowych. Sztywne profile aluminiowe pozwalają na konstruowanie bardzo dużych przeszkleń, które wpisują się w nowoczesne trendy budownictwa. Nasze profile – zarówno izolowane termiczni jak i ” zimne” cechuje minimalistyczna konstrukcja, która wykorzystuje najnowsze technologie.

Aluminiowe profile w ogrodach letnich firmy WinterGroup

Do budowy ogrodów zimowych oferujemy stolarkę aluminiową w systemie Aluprof.

Ciepłe i wytrzymałe profile aluminiowe zapewnią wysoką izolację termiczną. W szerokiej gamie produktów Aluprof znajdziemy systemy otwierania zarówno tradycyjnego jak i przesuwnego.

Wysoka sztywność profili umożliwia projektowanie dużych przesuwnych przestrzeni.

Możliwość szybkiego rozsunięcia dużych szklanych ścian ogrodu zimowego czyni go pomieszczeniem jedynym w swoim rodzaju. W kilka chwil szklana oaza staje się otwartym tarasem o krok od natury.

WinterGroup-Aluprof-1.jpg
WinterGroup-Aluprof-2.jpg

Wytrzymałość i jakość

Aluminiowe ściany w ogrodach letnich firmy WinterGroup zbudowane są z nieizolowanych profili aluminiowych. Zastosowanie wąskich profili powoduje, że szklane witryny są większe a letni ogród jest lepiej doświetlony. Konstrukcja nabiera lekkości zachowując jednocześnie pełną funkcjonalność rozwiązań przesuwnych i otwieranych.

Dużym zainteresowaniem cieszy się system przesuwny bezramowy. Szklana zamknięta ściana skutecznie chroni nas przed wiatrem i deszczem oferując widok, którego nie zakłócają zbędne profile.

Szyby, które poruszaj się na dolnych szynach możemy zsunąć otwierając praktycznie cała ścianę.