fbpx

Ogrody z PCV

Ogrody
z PCV

Ścianki z tworzyw sztucznych PCV mają wiele właściwości, którymi przewyższają tradycyjne rozwiązania w kwestii zabudowy. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na walory estetyczne takiego rozwiązania. Łatwe do utrzymania w czystości ścianki z tworzyw sztucznych pcv to możliwość stworzenia w domu nieprzeciętnego ogrodu zimowego. Ściany pcv to rozwiązanie, które pozwala na osiągnięcie wysokich parametrów termiczny przy niewielkim nakładzie finansowym.

nowe miejsce w domu

Odkryj możliwości, jakie daje zbudowanie ogrodu zimowego. Zamień swój taras w całoroczną przestrzeń relaksu dla rodziny i przyjaciół.

Nowoczesne i trwałe rozwiązanie

Ścianki z tworzyw sztucznych PCV. Wypróbuj Schüco Corona CT70.

Schüco corona CT70 Classic dzięki nieprzeciętnym właściwością statycznym może przyjmować nietypowe kształty. To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących wysoką jakość i marzących o nietypowym przeszkleniu domu. Właściwości statyczne Schüco Corona CT70 Classic pozwalają na zagospodarowanie dużych powierzchni. Wykonana z dbałością o każdy szczegół- to aż 5 termoizolacyjnych komór w ramie i skrzydle!

Dzięki temu doskonale sprawdza się na przeszklonych tarasach i w przypadku ogrodów zimowych. W systemie tym zainstalować można nowoczesne okucia Winkhaus activePilot o dopuszczalnym ciężarze skrzydła nawet do 100 kg!

Dostępny system drzwi przesuwnych PSK Atrium HKS jest o wiele bardziej użyteczny niż tradycyjne skrzydła otwierane. Dzięki ocynkowaniu stalowych wzmocnień o grubości 1,5 – 2,5 mm jest to rozwiązanie, które będzie służyć przez lata. Każde ze skrzydeł drzwi wyposażone jest w zaczepy antywłamaniowe, dzięki czemu możesz być pewny swojego bezpieczeństwa.

Stolarka PCV jako wypełnienie ścian ogrodu zimowego

Bardzo wysokie parametry termiczne stolarki PCV są niewątpliwą zaletą przy budowie ogrodów zimowych. Różnorodność systemów otwieranych jak i przesuwnych pozwala znaleźć rozwiązania, które zadowolą każdego klienta. Szeroka gama kolorystyczna ścian PCV może zawrócić w głowie. Kolory drewnopodobne przypadną do gustu wielbicielom natury, kolory modern będą wykorzystane w konstrukcjach minimalistycznych. Tworzywo PV jest odporne na warunki atmosferyczne i bardzo łatwe w utrzymaniu.

Nowoczesne ścianki z tworzyw sztucznych. Sprawdź zastosowanie Schüco HS CT70 oraz PSK

System drzwi przesuwnych Schüco HS CT70 spełnia wszelkie wymagania architektoniczne dotyczące drzwi przesuwnych o wysokich parametrach termicznych. Wspaniale sprawdzają się w domach z tarasami, a także, jeśli chcemy stworzyć ogród zimowy. Niski próg wpuszczany w posadzkę pozwoli na wygodne wyjście z ogrodu zimowego .Bez problemu korzystają z niego również osoby starsze i niepełnosprawne. Szerokość ramy w przypadku tych drzwi wynosić może nawet 6m, a maksymalny ciężar skrzydła w tym wypadku to nawet 250 kg. Głębokość zabudowy wynosi 167 m. Schüco HS CT70 mogą występować w wersji jedno-, dwu-, trzy- oraz czteroskrzydłowej. Każde z nich ma możliwość otwierania jednocześnie, co bardzo ułatwia ich użytkowanie.

System drzwi przesuwnych Schüco PSK to bardzo szczelny system przesuwny. Możliwość uchylenia skrzydła jest dodatkową zaletą tak ważną przy wentylacji ogrodu zimowego. Zastosowanie dwóch skrzydeł otwieranych pozwala na osiągnięcie przejścia o szerokości do 2,5m.

Systemy przesuwne to nieocenione rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić powierzchnię w ogrodzie zimowy, jednocześnie zyskując duże powierzchnie otwierane.