fbpx

Dach poliwęglanowy

Dach
poliwęglanowy

Dachy z poliwęglanu to nie tylko lekkość i odporność na uszkodzenia. To także wyjątkowe właściwości izolacyjne i bardzo dobra przepuszczalność światła.

Poliwęglan komorowy, który stosujemy przy pokryciu konstrukcji wykonanych z aluminium ma 25 mm grubości, na które składa się 6 komór. Taka budowa zapewnia dużą sztywność materiału oraz wysoką izolację termiczną.
Dach poliwęglanowy produkcji firmy WINTERGROUP doskonalimy od ponad 20 lat. Dzięki setkom realizacji opracowaliśmy produkt, który wykorzystuje wszystkie nowoczesne zalety poliwęglanu.

Poliwęglan komorowy o mlecznej barwie jest głównym komponentem naszych projektów. Dzięki starannej obróbce i przygotowaniu do montażu uzyskujemy pokrycie dachu odporne na czynniki atmosferyczne. Mleczna barwa i dodatkowa warstwa UV czyni z naszego zadaszenia doskonałą ochronę przed intensywnym światłem a jednocześnie nie zacienia ogrodu zimowego. Mleczna barwa poliwęglanu ułatwia utrzymanie zadaszenia w czystości, ponieważ kurz zalegający na dachu nie jest widoczny od środka.

Lekkie
i odporne

Dach poliwęglanowy polecamy klientom, którzy cenią sobie zalety nowoczesnej technologii przy atrakcyjnych cenach.